| madutzatha25 a întrebat:

Hei TPU :* sunt intr-un impas. Sunt clasa a 8-a si imi e tare greu sa iau o decizie legata de liceu. Dupa parerea voastra, la un liceu sportiv nu se invata asa de bine ca la un liceu normal? Trebuie sa aleg intre un liceu sportiv si unul de informatica. Vreau sa mentionez ca dupa teminarea liceului vreau sa merg la ofiteri/subofiteri de politie. Dau FUNDA

2 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

Liceul teoretic este o alegere mult mai buna daca vrei sa cresti pe partea intelectuala.
liceul sportiv este o alegere buna daca vrei sa chiulesti mult si sa-ti faci viata 4 ani de zile.

Eu ti-as recomanda sa mergi la liceul militar daca e ceva de capul tau.

| madutzatha25 explică (pentru SergiuBoss11):

Okay! Mersi mult...si da e ceva de capul meu. Am incheiat cu premiul I cu media 9, 90 in fiecare anwinking