| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU! Va mai amintiti cand erati la scoala si completati oracolele colegilor? Sunt la liceu si as vrea sa fac unul al clasei, la misto. Va mai amintiti ce intrebari erau puse in oracolele clasice sau ce intrebari ati pune voi daca ati fi in locul meu? Imi doresc sa fie intrebari care sa invite la raspunsuri amuzante si intrigante. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| HazelEyes77 a răspuns:

Intreaba l pe utilizatorul Ray el se pricepe la chestii de genul. Chiar posteaza multe intrebari gen oracol si poti sa te inspiri.

| JustAGirl333 a răspuns:

Există oracolul TPU