| ANDRErock a întrebat:

Hei TPU, voi ce faceti cand nu e nimeni pe afara si stati toata ziua singuri!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu mai stau cu astia pe care ii stiu din fata blocului pe afara. Deci nu-i un motiv intemeiat care ma face sa stau in casa. Cand stau toata ziua singur e cel mai bine. La fel de bine ca atunci cand ai mei sunt acasa, pentru ca fac aceleasi chestii.

9 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Ascult muzica si ajut pe TPU.

| Wøodenpints a răspuns:

Ma bucur de liniște și de timpul petrecut cu mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac aceleasi lucruri cu sau fara prieteni: atletism, Warcraft, filme, somn.

| gingergirl1 a răspuns:

Ma uit la tv,filme,ascult muzica, desenez, imi fac planuri, invat, ca tot incepe scoala laughing

| ANDRErock explică (pentru gingergirl1):

E GREAU sa inveti vara si in timpu scoli... da. big grin

| gingergirl1 a răspuns (pentru ANDRErock):

E greu, e greu dar ce fa fac?laughing mai vine si clasa a 8a tongue

| ANDRErock explică (pentru gingergirl1):

Bafta la examenwinking

| gingergirl1 a răspuns (pentru ANDRErock):

Mersi laughing

| DJdevast a răspuns:

MA joc si ajut pe TPU ca e foarte tare