| aaadddyyy a întrebat:

Hei TPU voi ce faceti in timpul liber ce activitati aveti acum ca a venit vara. Si ce fel de sporturi practicati cum va >distrati?:

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Aceleasi pe care le fac si in restul timpului, indiferent de anotimp, asta inseamnand: citit, desen, pictura, uneori mai si scriu, cand am vreo idee, invat sa cant la chitara, daca am chef gatesc, citesc articole pe Internet, discut cu diverse persoane pe forumuri, invat germana etc. In ceea ce priveste sportul, nu practic niciunul, insa imi place mult sa merg pe jos.

4 răspunsuri:
| andreyutzzu3 a răspuns:

In timpul liber joc fotbal, merg pe bicicleta, cam astea sunt principalele activitati. Mai joc si tenis de masa si tenis de picior, oricum am destul de multe

| tocoal a răspuns:

In timpul liber ies cu prietena mai cant la chitara si mai si citesc. Tu ce faci? Cum petreci timpul liber?

| aaadddyyy explică (pentru tocoal):

Si eu ies cu prietenul si cu prietenii ies la alergat si cam atat asta e tot as vrea sa fac lucruni noi dar pe aici nu prea am cu cinecrying

| roxyeee a răspuns:

Buna! pai eu practic inotul..mersul cu bicicleta..fotbal..hambal..foarte muta miscare :d