| andrei733 a întrebat:

Hei voi ce ati baga la pariuri la aceste meciuri? Eu m-am gandit asa.(la cele la care nu am scris nimic nu m-am decis)
Bate Borisov-Lille(2) Spartak Moscow-Barcelona(2)
Valencia-Bayern M.(aici x2 dar nu sunt sigur)
Benfica-Celtic
CFR Cluj-Braga(1 2)
Galatasaray-Manchester Utd(2)
Juventus-Chelsea
Nordsjaelland-Shakhter Donetsk(2)

Zenit-Malaga(2)
Ajax-Dortmund
Anderlecht-AC Milan(2)
Arsenal-Montpellier(1)
D. Kiev-PSG(2)
Manchester City-Real Madrid
Porto-D. Zagreb(1)
Schalke-Olympiakos(1)
Ce ziceti?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destul de ok, dar ar trebui sa intri pe pariori.ro sa vezi si la cele la care nu te-ai decis.

| IndiferentXD a răspuns:

Benfica - Celtic 1
Juventus-Chelsea 1x
Ajax - Dortmund 1x
M.City - Real Madrid x2

grija mare la
Galatasaray - Man utd, mai degraba 1x englezii sunt deja calificati si probabil nu vor juca titularii!
Zenit - Malaga --> Malaga nu bate la Zenit
restul sunt ok! dar nu le juca pe toate pe 1 bilet ca n-ai nicio sansawinking!

| andrei733 explică (pentru IndiferentXD):

Nu le joc pe toate pe un bilet 1 bilet cu meciurile de marti si unul cu meciurile de miercuri