| nenneta a întrebat:

Hei!

Voi folositi twitter? Ce persoane urmariti pe el? Nu neaparat din tara pentru ca oricum din ce am bservat nu e atat de folosit la noi.

5 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Românii și Twitterul, baba și mitraliera. Probabil că vreo 3 procente folosesc (cred că am exagerat) așa ceva.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Da. Urmăresc sute de străini și 3 prieteni laughing. Nu cred că pot să-ți recomand să urmărești pe cineva anume. Depinde ce interese ai tu. Eu sunt cu ochii numai după scriitori, artiști și gagici.

https://twitter.com/natazilla/status/1230695340438773768?s=19

| danbnz a răspuns:

Ce e twitter?

| Celcestietot a răspuns (pentru danbnz):

O pasare albastră!

| FreddieM a răspuns:

Da, eu folosesc Twitter de cand a aparut, in schimb nu am cont Facebook.