| osimplafata a întrebat:

Hei vreau sa va intreb ceva: am tot incercat sa intru pe site'ul "hainesiadidasi.ro" si nu merge nicicum... oare e din cauza pc'ului meu sau e o problema la site? a mai incercat cineva sa acceseze si nu a mers?

3 răspunsuri:
| Hypathia a răspuns:

La mine a mers. Nu stiu de ce nu merge la tine, dar uite ce scrie pe site, mare si incercuit cu rosu - "Momentan siteul este in constructie! VOM REVENI CAT MAI CURAND.

| BruneTTe a răspuns:

La mine merge si nu e nici in constructie, cum a zis Crisart. cine stie de ce tie nu iti merge:-s

| Jadis a răspuns:

La mine merge http://hainesiadidasi.ro/