| anonim_4396 a întrebat:

Heii all happy Am trei intrebari:
1. Cam cati bani ai putea castiga dintr-o afacere cu papioane handmade?
2. Care este cel mai bun material pentru papioane? big grin
3. Afacerile cu papioane au succes?
Daca va intrebati: Da, imi deschid afacere cu papioane handmade happy

3 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Http://www.facebook.com/papioaneSeverin
Fac papioane de mai putin de un an, insa sunt multumita, nu o fac neaparat pentru bani, e mai mult un hobby.
Orice material e bun pentru papioane daca ai intaritura speciala :)

| Wøodenpints a răspuns:

Cine mai poartă papion? Hoar hipsterii obosiţi care vor să arate penibil.
Arată ca dracu' şi nu văd de ce un bărbat şi-ar agăţa aşa ceva de gât.

| anonim_4396 explică (pentru Wøodenpints):

Asta e parerea ta. happy Unii poarta, altii nu. Si papioanele nu sunt purtate neaparat de barbati. Si nu cred ca raspunsul tau are vreo legatura cu intrebarea. happy Deci daca nu ai un raspuns folositor, nu mai raspunde. Multumesc happy