| Fetitadragutza a întrebat:

Heii >: Am o intrebare pentru. voi.
In curand implinesc 13 ani... si ma gandeam cum sa imi organizez ziua happy Nu prea am idei si speram ca voi sa ma ajutati...
Vreau sa stiu :
1. Ce meniu [ sa zic asa as putea avea ]...
2.Ce "activitati" am putea face...
3.Muzica...
...Chestii din astea de petreceri...

Idei?! >:
Multumesc!

1 răspuns:
| YunoGasaiEceaMaiTARE a răspuns:

Pai e usor da si greu chiar pentru profesionisti uite cum.
1)pune la meniu cam pizza, hamburgar, cizburgar, saorma etc intelegi tu din astea care is fff bune.
2)jucati monopoli, faceti concurs de alergat, skatebarg etc
3)musica incearca sa pui din astea cum ar fi hip hop sau oricare da nu clasica gen cai verzi pe pereti
mi-e dor de giulia.
4)tort,NEAPARAT,confeti vreo 2 din astea mari, decoratii, daca ai un catelus pune-l liber si jucativa cu el datii mancare.Pa.