| Gabriela_5253 a întrebat:

Heii, am si eu o nedumerire, pe Hi5 acum cateva saptamani am intampinat o mica problema legata de top.Am vrut sa mai adaug o persoana (bun si am adaugat-o big grin), dar cand ma intorc pe profilul meu nu apare. Am mai incercat de atunci de cateva ori inclusiv acum cateva minute si deja incepe sa ma enerveze situatia.
Stiti cumva cum pot rezolva?
Si vreau sa specific:nu e din cauza ca nu mai incape deoarece sunt prea multe persoane, sau sa zicem ca ar fi pe ultimele locuri si nu mai apare ca na', mai face hi5-ul figuri, am incercat s-o pun si pe primul loc si tot nu apare; deci pot pune orice persoana dar pe ea nu si apropo, nici ea nu ma poate adauga pe mine in top.
Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Gabriela_5253 explică:

Mentionez, persoana respectiva se afla deja in lista mea de prieteni. :p

| 98TheCrisTyan a răspuns:

Deci...acea persoana va trebui sa-ti dea accept altfel nu iti va deveni "prieten" pe hi5 big grin fundita?winking