| Gabriella789 a întrebat:

Heii, are cineva de aici cont pe Wattpad? Daca da, imi puteti da va rog o parere despre cartea scrisa de mine? Accept orice parere, si criticile ajuta :)) :*. https://www.wattpad.com/myworks/60734176-anonimul

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se scrie "după care".
Și în descriere se presupune că pui o descriere a poveștii, un mic rezumat sau ceva asemănător, nu primul capitol.

Mai mult nu comentez, nu suport fanfic-urile cu One direction.

| doreal a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici mie nu imi plac. Sunt oribile majoritatea dintre ele.

| doreal a răspuns:

Descrierea nu imi place laughing. Prea lunga si nu are niciun sens. Dupa care* se scrie corect, nu de alta dar vad ca il repeti de mai multe ori, si il scrii gresit de fiecare data. Nu mai pune nume in fata replicii, ne dam si singuri seama cine vorbeste (sau ai putea sa pui tu dupa replica, *a spus ea*, sau ceva de genu asta daca chiar nu ne putem da seama mai deloc). Nu mai pune punct in loc de cratima, e urat.
Am citit primele 2 capitole. Nu e reusita, cu mesaje anonime cate carti au mai fost :\. Sterge-o si incearca ceva original. Mai citeste si alte carti bune de pe wattpad, nu corcituri laughing. Sincer fanfic-urile sunt cele mai de ca-ca-o.