| xXErzaXx a întrebat:

Heii! Azi cand am fost la scoala si stateam si vorbeam cu colega de banca, se uita la mine in gol, un baiat. Si asta s-a intamplat de mai multe ori in ultima saptamana. Ce poate insemna?

4 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Ori ai ceva intre dinti ori te place dar ca sa fii sigura de partea cu placutul poate ar trebui sa vorbiti si voi, sa faceti conversatie si in functie de cum se comporta in preajma ta, ar trebui sa-ti dai seama.

| Rakanishuu a răspuns:

Ori se uita la tine: ca te place, ca i se pare ca esti ciudata etc.
Ori se uita pe langa tine si nu ti-ai dat seama. Ori se uita si el unde apuca daca zici ca se uita in gol.

| Zabbyel a răspuns:

Se-ntreba'cum sa se bage cu tine in seama happy vroia sa-ti zica ceva dar nu-si gasea cuvintele... etc

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ca te simpatizeaza sau ca ai aduci aminte de cineva