| anonim_4396 a întrebat:

Heii baieti,am si eu o intrebare pentru voi: Cum trebuie sa arate fata ideala? Stiu ca intrebarea aceasta a mai fost pusa,insa am vrut si eu sa o pun pentru ca sunt total derutatathinking Se pare ca in realitate baietii sunt mult mai superficiali decat fetele( fara suparare). De curand am vazut o chestie pe facebook care mi-a atras atentia si la care ma tot gandesc. Sincer,nici eu nu as sta cu oricine dar totusi pentru voi nici o fata nu e buna. Daca e slabuta nu are forme si inseamna ca e anorexica,daca e putin plinuta e balena,daca se machiaza e piti,daca nu se machiaza e urata,daca e tupeista e c**va,daca e timida e prea fraiera,daca invata e tocilara,daca nu invata e proasta,daca e bronzata e piti,daca e alba e stearsa si urata,daca ii plac hainele e profitoare sau fitoasa, daca se imbraca urat nu va convine.Cine va mai intelege? Eu cred ca nimeni nu e perfect si fiecare persoana are anumite calitati dar si defecte.De ce oamenii pun mai mult pret pe aparente? Si de ce fetele naturale,inteligente, timide sunt mai prejos decat orice piti?

6 răspunsuri:
| ionutzul31 a răspuns:

Daca scriai mai putin iti dadeam un raspuns bun, dar nefiind in dispozitia necesara pentru a citi romane, iti las doar mesajul astahee hee

| AndreeaaD a răspuns (pentru ionutzul31):

Daca asta ti se pare roman, inseamna ca as putea scrie carti cu ceea ce gandesc.E treaba ta daca ai citit sau nu, eu doar voiam sa scot in evidenta ceva importantwinking

| ionutzul31 a răspuns (pentru AndreeaaD):

Si eu voiam sa scot in evidenta ceva important si anume ca primesti raspunsuri de la mai multi utilizatori odata cu scaderea lungimii intrebarii.

| AndreeaaD a răspuns (pentru ionutzul31):

Mdaoh go on asta e problema oamenilor in general, lenea.Nu pot spune ceea ce gandesc in 3 cuvinte.Cine vrea sa-si ocupe timpul citind ceea ce am scris eu, care nu cred ca dureaza mai mult de 5 minute, bine, cine nu vrea asta e.

| ionutzul31 a răspuns (pentru AndreeaaD):

Nu e vorba de lene, dar nestiind despre ce e vorba nu prea te obosesti sa ctesti mai mult de doua randuri, cateodata nici alea.

| Wøodenpints a răspuns:

Nu există fata/femeia ideală. După maxim o lună, deja încep să mă plictisesc de oricare dintre ele...