| beea22 a întrebat:

Heii buna o intrebarehappyEu i-am dat la o persoana ignore(persoana respectiva nu mi-a dat ignore)asa si am scos persoana din aceea lista de ignore intrebarea este ea poate vedea ca sunt online, statusul sau din astea? Funda:*

2 răspunsuri:
| alynutza6820 a răspuns:

Păi, da! Vede!happy Din păcate.laughing
Dacă nu îl scoteai de la ignore nu vedea, dar acum, dacă te mai are prin lista, te vede. PS: Avatarul nu sunt sigură dacă ţi-l vede.:d

| RoxyBrunetzik a răspuns:

Pai daca esti pe invizibil nu poate vedea doar ca pur si simplu esti offline doar ca tu esti online