| Mălinuşaaa a întrebat:

big hug voi fumati?laughing stiu ca e o intrebare prosteasca. dar doar de curiozitate big grin Fundita laughing eu cred ca e o mare prostie kiss

Răspuns Câştigător
| Bubbles a răspuns:

Nu fumez eu urasc fumul si deja m-am saturat dtoata lumea din jurul meu fumeaza, mai ales taicaio si incerc sa-l conving sa nu mai faca asta dar nu ma asculta... orice baiat dragut fumeaza aproape toti ma si enerveaza...

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu fumez si nici nu o sa fumez vreodata.Tu ai dreptate. E o mare prostie sa iti strici sanatatea ca sa faci asa ceva. Nici nu-mi dau seama ce anume ar putea sa-ti placa. laughing

| justme97 a răspuns:

laughingnu,nu fumez si sunt de acord cu tine
dar lumea e libera sa faca ce vrea
parerea meabig grin

| Bubbles a răspuns:

Ms de fundasmugD

| Mălinuşaaa explică:

@bubbles : cu placere kiss

| Lala_7267 a răspuns:

BUNA big hug si eu cred acelasi lucru ca si tine tongue e o prostie sa da 10 lei pe un pachet de tigari ca sa tragi cateva fumuri si sa-ti prapadesti plamanilaughing

| denisa999 a răspuns:

Ai dreptate, e o prostie se faci cancer la plamani din cauza tigarilor