| iShadowz a întrebat:

Ieri mi s-a blocat contul de facebook,si am fost nevoita sa recunosc niste prieteni ca sa il activez iar. Nu a fost o problema,l-am activat,dar acum iar l-au blocat si spun sa-l verific cu numarul de telefon. Eu nu prea vreau...dar cred ca totusi am sa-l verific.
Anyway,nu mai vreau sa se blocheze si sa il deblochez in fiecare zi.
Intrebarea mea este de ce se blocheaza!?
Credeti ca m-a reportat cineva?
Dupa mine,nu prea avea pentru ce, da nah...cine stie ce le mai trece prin cap!

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Schimba-ti parola imediat! Pune ceva cu multe litere si cifre si noteaza-o undeva sa nu o uiti.
Apoi, pune si numaruld e telfon ca sa ai o dubla asigurare!