| maria999 a întrebat:

Heii, intrebare pentru fete. Daca iubitul vostru v-ar spune sa va scoateti toti baietii din lista de prieteni de pe facebook si sa nu mai adaugati niciun baiat, iar el ar face contrar si ar mai vorbi si cu ele.V-ar conveni? Cum ati reactiona? Va rog nu va bagati in seama aiurea.

7 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Ce disperat, asta ii iubit? Normal ca nu, nu mi-as pierde timpul cu asa ceva si nici nu as vrea sa fac asta.
Daca el zice sa mananci nisip, asta faci?

| Liviu a răspuns:

Daca mi-ar cere iubita asa ceva, daca o face ea, o fac si eu laughing Ochi pentru Ochi si dinte pentru dinte. happy

| MskDesign a răspuns:

Propune-i sa va stergeti conturile de facebook.

| Ibrahimovic a răspuns:

Prostie. Indiferent cine cere asta celuilalt mi se pare o prostie. De ce i-as spune ei sa stearga toti baietii din lista sau ea mie sa sterg toate fetele? Asta e o dovada de gelozie dusa la extrem.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ala nu e iubit e un retardat.
Daca nu aveti incredere mai bine incheiati decat sa intrati in niste jocuri de copii.
Maine, poimaine se duce la scoala si spune sa te muti intr-o clasa unde sunt doar fete.

Răspuns utilizator avertizat
| ithx a răspuns:

Mi se pare aiurea. De ce sa faci asa ceva? Eu te sfatuiesc sa vorbesti cu el, pentru ca nu are niciun drept sa iti ceara asa ceva si pe deasupra el sa faca invers