| andreea7520 a întrebat:

Heii happy Stiu ca suna prostesc dar, e o perioada in care am nevoie de bani si sincer nu stiu cum sa mai fac rost. Rog sa raspunde-ti cu seriozitate! Va multumesc pentru intelegere si sper ca ma veti ajuta! :*

Răspuns Câştigător
| User a răspuns:

Toata lumea e in situatia talaughing
Si eu ma tot gandesc cum sa devin miliardarthinking Singura solutie ar fi sa joci la loto sau sa spargi o banca sau sa mergi cu sorcova la Jiji Behehecali [Vinde, pleaca, morilove struck].

6 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Poti sa iti amanetezi niscaiva bijuterii.

| Moneyandfame a răspuns:

Raspunde-m.

| fashionglamgirl a răspuns:

Eu as incerca la prietenele mele.Acum,daca le-ai cerut lor.Ai mai putea incerca la frate/sora[daca ai].

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca afli nu spune tuturor. Da un mesaj pe privat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat bilete la super bingo metropolis! laughing
E criza...

| drrobbie a răspuns:

Cea mai buna metoda de a face bani este munca. Incearca aici: www.ejobs.ro Sau poti face un imprumut de la banca. Sau vinde ceva pe okazii.ro Bafta!