| BlueUnicorn a întrebat:

Heii, TPU. Am fost invitata sambata sa pictez niste copii pe fata la o petrecere aniversara la un loc de joaca. vreau sa fac si trucuri de magie si sa fiu imbracata in magician. Ce alte idei imi dati pentru a atrage atentia? Asta va fi prima data cand fac asa ceva si vreau sa am recomandari mai departe big grin

2 răspunsuri:
| IustinaC a răspuns:

Ai putea sa organizezi un mini concurs pentru copii cu dans, poezii, cantece

| VladPX a răspuns:

Incearca sa le testezi abilitatile practice, dar si cele psihice. Poti sa le dai miniteste de cultura generala (pentru varsta lor, desigur), desene de colorat