| Xoniaa a întrebat:

Heii TPU! As dori niste idei de carti pe care le-as putea citii, in genul la sub aceeasi stea, cautand-o pe Alaska, hotul de carti, memoriile unei Gheise, Divergent, cele mai multe primeste fundita! :* :*

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Poti citi mai bine legendele olimpului, 1001 de nopti sau cartile lui jules verne sunt niste carti extraordinare de citit. Dupa ce termini cu ele peste un an sau doi poate te mai ajut cu cate ceva