| Iuliiiiiiiii a întrebat:

Heii TPU.

Azi am cazut pe mana stanga, si ma cam doare. nu dureri insuportabile, dar ma doare. Si in zona cotului simt asa. ca nu il pot intinde indeajuns. cand vreau sa intind mana. parca ceva nu-mi da voie....precizeez ca nu s-a umflat, nu e vanat. doar ma cam doare. ce sa fie?

Nu vreau sa merg la medic. un remediu natural?

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Nai dc sa mergi la medic fa-ti masaj in locul unde te doare daca ai diclofenac date cu diclofenac sau cu ea o pstila de aulin cai buna