| CiocolataCuOreo a întrebat:

Heii TPU happy Ce inseamna daca visez noaptea baiatul de care imi place?

5 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Inseamna ca iti place baiatul foarte tare..si cam atat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca esti intr-adevar indragostit de el cum se zice "pana peste cap" si din acest motiv in subconstientul tau el ocupa locul principal si in mod logic si in visele tale apare doar el.

| OnuOnulică a răspuns:

Înseamnă că te gândești prea mult la acest băiat.

| gemeni6226 a răspuns:

De acord cu Token, iti place foarte mult ti-a intrat si in subconstient, omul cam ce are in subconstient ii ies la suprafata in timpul somnului prin vise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca dormi noaptea.