| Alexa_4371 a întrebat:

Heii! Voi ce faceti cand va plictisiti?
Pentru ca eu ma plictisesc.
Va rog nu cu injuraturii sau vorbe uratee!happy
Scuze pentru categorie!happy

Răspuns Câştigător
| KaterinkaBoy a răspuns:

Citeste o carte buna, plimba-te, vizioneaza un film etc.etc.

7 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Heii micutzo.

De ce sa te injure?

Poti face multe lucruri. Acum nu incep laughing.

Gaseste-ti ceva de facut.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Eu una cand sunt plictisita:
-stau pe calculator
-ma uit la televizor
-citesc o revista
-cant
-pictez
-vorbesc la telefon cu cea mai buna prietena
-imi fac curat in camera
-umblu pe telefon...
Astea sunt unele dintre lucrurile pe care le fac.
O zi buna!

| Euletitia a răspuns:

Buna! Eu cand ma plictisesc citesc o carte buna sau o revista de moda sau duintr-un domeniu care ma pasioneaza, nma uit la TV, vizionez un film, ascult muziac preferata, ies la cumparaturii in mall, la plimbare in parc, la o terasa(vara), intru pe ent si am uit la diferite tutoriale pe youtube sau raspund intrebarilor de pe TPU sua citesc niste articole interesante etc. Incearca si tu!

| AnimatedSignature a răspuns:

Joaca-te un joc care nu l-ai mai jucat de mult sau vorbeste pe mess cu cineva... Poti si sa desenezi sau daca stii fa origami straight face

| redy04 a răspuns:

- ies in oras
- citesc carti / fac programe
- ma joc pe pc/telefon
- navighez pe net (massmedia/tutoriale/forumuri)
- scriu sms-uri / vorbesc la telefon
- ma uit la filme / seriale
- ascult muzica

depinde de moment.

| Error405NotFound a răspuns:

Pai eu daca nu m ce face intru pe friv sa ma jc sau pe transformice...sau daca esti pasionata de desen deseneaza