| Yrem3119 a întrebat:

Voi pentru cine aveti o slabiciune aparte?

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Deocamdata pentru copilul finei mele(are doar 9 luni)dar sunt convinsa caci daca voi deveni bunica nu va exista pe Pamint altcineva pe care sa pot iubi mai mult decat nepotelul (nepotica)mea.

| Yrem3119 explică (pentru gemeni6226):

Cat de frumos! Eu deocamdata am pentru fetitele mele, ele sunt slabiciunea mea, probabil peste ani cand voi deveni bunica mi se va intampla acelasi lucru!

6 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Heii. Pentru fetele care mă evaluează negativ de fiecare dată cand vor să evalueze, mă barfesc prin comentarii și scot totul din context. Alesele mele vor intelege ceea e spun laughing!

Răspuns utilizator avertizat