| MeryHojda2001 a întrebat:

Heii! Vreau sa fac o poveste si nu stiu ce nume sa ii pun. Povestea as vrea sa fie cam asa:O fata ..cuminte,se indragosteste de un golan.Trece prin multe lucruri placute si neplacut din cauza acestui lucru.
Prin acest rezumat, banal, imi puteti da o idee pentru numele povestii?
Va multumesc!
Cel mai rapid si mai bun raspuns va primi o funda! big grin

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

,,Deschide ochii''

| Vans a răspuns:

Wow, dar câtă imaginaţie, dacă nici titlu' nu-l poţi găsi.

| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

''Dragostea trece si prin foc''; ''Un rebel si o fata cuminte'';''Prin ochii dragostei''; ''Iubire complicata''; ''Dragostea invinge''..scuze doar astea mi-au venit pe moment. stiu ca nu-s prea bune!