| Densia03 a întrebat:

Heiii, ajutor m-am apucat sa învăț pe te școală de șoferi, insa ascult video din legislație si nu prea înțeleg asa, ce părere aveți sa o citesc mai bine sau e mai ok pe carte?

Răspuns Câştigător
| omaniparmeum a răspuns:

Pe scoalarutiera.ro fiecare capitol are si legislatia scrisa, eu nu am luat carte. Am citit legislatia, m-am uitat la videoclipurile explicative si am insistat pe pasul 3, mediul de invatare, care m-a ajutat cel mai mult sa invat si mie mi-a fost bine, am luat sala din prima cu 25.