| anonim_4396 a întrebat:

Heiii

Am de facut un proiect si nu stiu in ce program din pc trebuie sa intru sa'l fac.Parca e ceva de genu "world" sau nu stiu cum se numeste. Unde pot sa pun poze.
Vreau sa-mi spuneti cum se numeste programul si de pe ce site il pot descarca deoarece nu il am straight face. Am cautat dar nu gasesc in pc

Ms:* fundita

3 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

*OMFG*
Microsoft Office Word îi zice la program...
Câți ani ai?

| IlegalSmile a răspuns (pentru DarQueen):

Pai deci.trebuie mea cati ani am=]]
am intrebare fiindca nu prea fac proiecte... mai mult le scriu de mana.dar am multe de facut si nu mai stau sa scriu k nebunastraight face

| DarQueen a răspuns (pentru IlegalSmile):

Îmi place propoziția „trebuie mea câți ani am"...nu e în română, dar o înțeleg.
Da, și nu ai auzit de Microsoft Office... Word, Powerpoint, Excel?