| Cigarettă a întrebat:

Heiii`

Există vreun "lipici" care lipeşte şi ţine mult timp lipite chestii din "metal"? Vreau să-mi "lipesc" pe un fes ţinte şi nişte "figuri" cu cranii din metal[cred] şi nu ştiu cu ce le-aş putea lipii -.-"
Există aşa ceva? Dacă da cum se numeşte şi unde pot găsii?

PS: am văzut pe YouTube la mai multe videoclipuri cu tutoriale un "pistol" de lipit diferite "accesorii" pe haine, dar nu ştiu cum se numeşte şi unde pot găsii.

Mulţuu. :3

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Foloseste adeziv tip "a+b".

| Cigarettă explică (pentru neutrino):

Pătează hainele?

| Wøodenpints a răspuns:

Și când vrei să-l speli ce faci? Sau nu-l mai speli?

Ar fi o fină ironie la care eu aș râde, să rămâi pe un câmp cu fesul pe cap, pe o vreme mohorâtă și cu mulți nori. Semn că natura are umor și nu suportă penibilul.

| Cigarettă explică (pentru Wøodenpints):

Dacă nu ai înţeles întrebarea nu răspundewinking. Poate nu am "specificat" că să nu se dezlipească la spălat, dar credcă se înţelegea şi fără` să specific... straight face

| Wøodenpints a răspuns (pentru Cigarettă):

Ai putea la fel de simplu sa ti le prinzide cap.