| DeeeaA a întrebat:

Heiiii...
Cat m-ar costa sa scot o poza color si cartonata? big grin Mercibatting eyelashes... Mi-am facut un gand sa-mi scot cateva imagini asa si sa le pun intr-un album. Va pup:*!

Răspuns Câştigător
| Padeanu_Estera_1993 a răspuns:

Numi spune dvs is destul de tanar crede-ma nu te costa foarte mult maxim 2 lei la format A4 in tipografie iar daca vrei poza obisnuita pe un format A4 poti pune 2 poze 3 parca la dimensiune standard si ales se pot taia la ghilotina. si vorba aia la 2 lei 3 poze e o afacere avand in vedere ca daca mergi la ceva atelier foto vei da 1.5 lei doar pe una
bonus calitate inalta la atelier foto dar poza cartonata nu cred
bonus la tipografie calitate pret destul de acceptabil

| Padeanu_Estera_1993 a răspuns (pentru Padeanu_Estera_1993):

Și cât durează sa scoți poza?

12 răspunsuri:
| utzutzu a răspuns:

Pai depinde de carton sa zic asa de dimensiune de asemenea. Lucrez in tipografie iar sugestia mea e alta incearca chiar si pe foaie xerox infoliata, iti vor iesi mult mai bine si bineinteles ai grija unde ti le scoti intr-un atelier foto sau o tipografie caci e o diferenta foarte mare

| DeeeaA explică (pentru utzutzu):

Pai vreau sa aiba dimensiune normala. Ca o poza din aia ca pe vremurihee hee(ma refer la marime). Ce pret ar fi pentru cele infolitate, cum spuneti? Dar simpu cartonate si color bineinteles?happy Merci mult. Astept raspunsul dvs. happy

| utzutzu a răspuns:

Nus scumpe 2 lei formatul A4 pe un format A4 incap aproximativ 4 poze dimensiune standard

| DeeeaA explică (pentru utzutzu):

Cred ca si 2 fotografii pe format A4 ar fi Ok, nu?
Am 30 fotografii de scos.hee hee

| utzutzu a răspuns:

Aproximativ 8 foi format A4 ai nevoie pentru 30 de poze calculat ar fi cca 16 lei total de plata

| DeeeaA explică (pentru utzutzu):

Multumesc mult!happy :*:*:*

| utzutzu a răspuns:

Ma bucur ca te-am putut ajuta baftawinkingblushing

| utzutzu a răspuns:

Te mai pot ajuta cu ceva?

| DeeeaA explică (pentru utzutzu):

Acum nu. Merci oricum. O sa stiu la cine sa apelez. kisswinking
O sa iti dau si fundita imediat ce imi accepta intrebarea cei de la TPU. happy

| utzutzu a răspuns (pentru DeeeaA):

Cum doresti o zi placuta sa ai happy

| DeeeaA explică (pentru utzutzu):

Si tu la fel.happy