| anonim_4396 a întrebat:

Helllouhappy Daca am trimis un mesaj pe facebook si stiu ca persoana nu l-a primit inca si apoi contul meu a fost sters, persoana respectiva a mai primit mesajul? pleaaase help meeebig grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

E sters sau dezactivat? E diferenta intre cele 2! Daca este sters nu mai poate citi mesajul desii primeste notificarea prin e-mail! Daca este dezactivat ->atunci citeste mesajul pe care l-ai trimis.

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Va primii mesajul ->contul tau va disparea de pe facebook dupa 15 zile daca nu mai intri pe el. Daca intri pe el se activeaza automat.

| justdeedee18 a răspuns (pentru neluL):

Contul e sters din setari, e dezactivat.Si asa il mai primeste? Mersiii!

| justdeedee18 a răspuns (pentru neluL):

E dezactivat din setari, nu mai apare nici un comment, like sau altceva.deci asa nu poate citi mesajul nu?

| neluL a răspuns (pentru justdeedee18):

Daca este dezactivat ->poate sa-ti citeasca mesajul! Trebuie sa stergi contul definitiv!
STERGE CONT DE PE FACEBOOK -
Pentru a sterge un cont de Facebook, mai intai este recomandat sa stergi orice fisiere si detalii de pe cont: poze, mesaje, linkuri, filme, muzica etc. Intra aici https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account si da click pe Submit(sterge cont). Stergerea va dura cateva zile, apoi contul tau va disparea din baza de date.
Numai bine!

| neluL a răspuns (pentru justdeedee18):

E sters sau dezactivat? E diferenta intre cele 2! Daca este sters nu mai poate citi mesajul desii primeste notificarea prin e-mail! Daca este dezactivat ->atunci citeste mesajul pe care l-ai trimis.