| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am cont fake de tinder si am dat de un baiat din liceu cu care mi-a fost rusine sa ma bag in seama. Faza e ca pare super ok si as vrea sa-l cunosc mai bine, dar daca ii spun ca e cont fake cel mai probabil va da block. Cum sa ii spun fara sa il sperii? laughing)

4 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Bună,sunt o fraiera din liceu căreia ii e frica să-și arate fata și și-a făcut cont fake, dacă vrei sa mai vorbim, bine, dacă nu, nu știi ce pierzi.winking

| NotNamed a răspuns (pentru Catrice):

Excelent raspuns. Printre cele ma bune citite pe aceasta plaforma.

| Celcestietot a răspuns:

Ii spui adevarul si daca iti da block, iti asumi vina. Vezi tu vreo alta varianta?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stergi rusinea aia de cont si il abordezi direct de pe Facebook de pe contul tau
Daca merge treaba si iesiti spui ce copilarie ai facut
Daca nu ramai cu seen si aia e toti ne luam seen de la diversi