| Șttefania a întrebat:

Hello! Am o problema. Folosesc Google Chrome si mi se blocheaza youtube-ul. Aproape la orce videoclip la acre ma uit se blocheaza dupa 8 secunde de cand incepe, si mi se mai blocheazasi in alte secunde\minute. Mi se bllocheaza si numai merge dupa. Inainte cand aveam alt windowsnu mi se bloca, d ar acum se blocheaza la orce clip. Cateodata se blocheaza de mai mult de 10 ori, si ma scoate din minti. Clipul nu este dat in HD. Ce sa fac?
PS: Asta mi se intampla si la laptop.

3 răspunsuri:
| IM5 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. fara sa ma complic. dau rr la pcbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am avut aceasta problema si era sa innebunesc! reinstaleaza-l sau daca nu incearca opera...problema se va remedia o data cu reinoirea programului de navigat pe internet! pa-pa

| ionut199701 a răspuns:

Cese reinstaleze ca si eu aceiasi problema