| JustForFewSeconds a întrebat:

Hello! Am parcat un minut intr-un loc nepotrivit si cand am venit repede inapoi la masina era un domn cu gura mare care s-a luat de mine sad anyway, daca mi-a facut poza la masina, ce poate face cu ea?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa o puna pe Facebook in grupul ai parcat ca un bou. Si cam atat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca domnul e de la Politia Locala, poate sa iti scrie amenda in contul acelei poze.
Daca era colegul meu, care tot face poze masinilor parcate aiurea, nu iti face nimic. Daca eram eu, era chemata rutiera in "minutul" ala laughing

| Andreeush a răspuns:

Nu îți poate face nimic, probabil a vrut să vadă dacă te sperie.