| anonim_4396 a întrebat:

Hello. As vrea sa ma ajutati si pe mine cu ceva happy. Trebuie sa povestesc Clot alb pana luni da` nu am citit cartea. Iar de pe net nu vreau sa iau pentru. ca profa stie deja laughing. Cine a citi cartea va rog sa mi`o povestiti si mie. Un mic rezumath despre toata cartea happy THX funda cea mai orginala :X

1 răspuns:
| Love_6378 a răspuns:

Bai coltabl e un caine care traieste in frig iarna alaturi de stapanul sau
iar intr-o seara cand stapanul sau a iesit afara ca sa vada ce se intamplca [ca se auzeau niste zgomote]l-au atacat cativa lupi iar coltalb i-a iesit in ajutor si sa batut el cu lupii si pana la urma a reusit sa alunge lupii iar el a ramas ranit grav dupa bataia cu acei lupi.
iar in final colt alb a muti alaturi de stapanul sau dupa ataia care a luat-o de la lupi dar in schimb lupii nu sau mai intors niciodata la stapan
[cam atat di coltalb] si sa stii ca astept fundalaughing