| RoXaaa a întrebat:

Hello! :* Cine e disponibil de conversatii? Imi place sa cunosc persoane noi! :**

Răspuns Câştigător
| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Eu sunt cel mai disponibil :X mai ales cand vine vorba de gagici laughing)

| RoXaaa explică (pentru BADBUNNYaruncacubanii):

laughing Atunci... hai pe mess :* juric_elena - asta-i id-ul meuhee hee

8 răspunsuri:
| Furculingură a răspuns:

Găseşti aici câte persoane noi vrei tu.

http://www.omegle.com/

| Axys a răspuns:

big grin eu sunt o persoana de treaba sunt fata :d si foarte de treaba nu te plictisesti :d pe mes big grin...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă vrei pe cineva random, încearcă pe omegle.
E o prostie, să sari să vorbești cu primul venit și mai ales să îți dai id-ul tuturor ciudaților care cine știe ce fac cu el.
Cel mai bine e să începi să urmărești useri ale căror răspunsuri îți sar în ochi. Poți lega prietenii cu oameni asemănători ție. Să fii atrasă de ei sau de ele, nu ca și când ai merge la montă.

| VadTot a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu Trebuia sa te obosesti sa i raspunzi!
Acum sincer. Ce Fata isi lasa id sa l vada toata lumea. intelegi ce vreau sa zic?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VadTot):

Da! Dar nu știi tu câte sunt de fac asta.

| Sănduțța a răspuns:

Eu vreau happy

| MariaKTA a răspuns:

Da zi