| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Cum pot retrimite o cerere de prietenie pe facebook unei persoane care deja mi-a sters cererea? (din greseala chipurile). Acum cand intru pe contul persoanei respective nu mai exista optiunea "add friend", nici ea nu stie cum sa procedeze sa-mi permita sa-i pot trimite iar. Help me!

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Daca spui ca nu mai exista optiunea " Adauga ca prieten " sau " Add friend " inseamna ca ti-a dat block.
Nu mai ai ce sa ii faci.

| anonim_4396 explică (pentru kar1GaNNN):

Dar totusi pot sa-i vad postarile in continuare... asta nu prea inteleg. Chiar si cele care nu-s publice. confused Ea vrea sa anuleze chestia asta, ca sa-i pot trimite dar nici ea nu stie cum... Trebuie sa ma reprofilez, fb deja o arde aiurea laughing

| floresdemayo a răspuns (pentru anonim_4396):

Ți-ai pus postarea ca anonim, de ce? : )
Nu te-a șters din greșeală. S-ar putea să regrete decizia, deși mă îndoiesc că e sinceră. Dacă tu nu poți să-i dai cerere de prietenie, fiindcă setările ei nu îți permit, atunci spune-i să facă ea, acest lucru. Simplu, nu? happy
Nu aveți niciun prieten comun, acesta e motivul pentru care îi apare la profil, doar "Trimite mesaj".
Nu știu ce să zic, dar eu în locul tău, nu i-aș mai fi cerut prietenia.