| Darysan a întrebat:

Hello! Cum va simțiti? big grin

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Asta ma intreb in fiecare zi sad

| Sofer a răspuns:

Blocat ma simt.

| Nirvanaaa a răspuns:

Ruptă de somn laughing dar per total bine happy.

| Invictusman a răspuns:

Sunt relativ ok, cel puțin acum.
Viata Iti oferă uneori un cocktail de tot felul de stări sufletești, nu poți fi mereu ok sau într-o dispoziție nasolie, fără rău nu putem cunoaște binele, viata fara diversitate e anosta, adică trebuie sa știm ce e Raul ca să ne putem bucura din plin de bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Confuz.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sincer după o sawurma cu usturoi și un Pepsi rece după o a treia zi de muncă ma simt invincibil dar mai mi-au una nu mam saturată ))))

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Tu Cum te simți frate?

| nononsense3 a răspuns:

Am alergat puțin mai devreme, deci n-am cum să mă simt decât bine.