anonim_4396
| Anonim întreabă:

Hello guys happy intrebarea mea cu "ma ia careva si pe mine de sotie?" a fost refuzata pentru ca cica nu corespunde specificului site-ului si bla bla... Asa ca n-am putut vedea raspunsurile straight face Cei care au raspuns si-si mai aduc aminte ii pot ruga sa le mai scrie aici odata?
Thanks... happy

23 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Eu te intrebam cam ce stii sa faci...cam cum arati... Dar numai asa...de statistica. Eu, oricum nu te pot lua de nevasta: sunt catolica!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Imi iau o rochita draguta si vin cu placere laughingSa fie muzica buna ca imi place sa dansezwinkinglaughing

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Vanilla : Lasa ca o sa gasesti u un sot happySa ai grija pe cine alegiwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu placere Vanilla.happySa ma anunti si pe mine cine este printul tau big grin

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Asa sa face Vanilla.Nu de alta dar vreau sa iti sp si eu daca te merita sau nuwinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Cu placere Vanilla kiss

| lia a răspuns:

@Vanilla, daca tu esti de vanilie si, esti asa aromata, ce asteptari ai de la viitorul tau sot?
Ce "condiment" ai dori sa ai pentru toata viata langa tine?
Ce zici? Facem acest exercitiu?

| lia a răspuns:

@Vanilla, poti motiva de ce chilli?

daniela
| daniela a răspuns:

Totul la timpul lui. Undeva acolo cineva te iubeste si te asteapta.

| silvio a răspuns:

@vanila, oare de ce nu se ingramadeste nimeni la oferta ta? thinking chiar daca au fost unii la prima postare, vad ca acum s-au razgandit...
unul singur ar fi, dar vad ca si ala e "nebun..." laughing
...hmmm, nu mai vrea nimeni sa-si intemeieze o familie in ziua de azi.
poate ar fi mai bine sa incerci la o manastire?!hee hee numai ca acolo, singurul condiment care ti s-ar putea oferi ar fi tamaia, nicidecum chilihee hee

| silvio a răspuns:

@vanilla, vaaaiiiii, pai tu pui intrebari la misto, aici, pe site? rusinica!hee hee
pai eu am vazut pe-aici doar intrebari "serioase" (vezi categoria "dragoste si sex", in special) rolling on the floor

| Deer a răspuns:

Legiuitoarea: Thanks

| Deer a răspuns:

Mumoasa: Te astept la nunta mea cu cea mai mare placere laughing love struck Numa intai sa-mi gasesc un sot rolling on the floor

| Deer a răspuns:

Nebundupatine: Chiar esti asa de nebun pe cat te descrie nickname-ul? tongue

| Deer a răspuns:

Lia: chili; x

| Deer a răspuns:

Mumoasa: Sper ca o sa am grija laughing Thanks de sfat love struck

| Deer a răspuns:

Lia: imi place totul bine "condimentat" big grin
mumoasa: stai linistita draga, te anunt :*

| Deer a răspuns:

Mumoasa: oo mersi mersi big grin

| Deer a răspuns:

Silvio: probabil s-au prins ca faceam misto

| Deer a răspuns:

Silvio: mda le-am vazut rolling on the floor din pacate prefer sa vorbesc pe msn decat sa stau pe site laughing ca si asa ma anunta cand cineva posteaza ceva nou la intrebarile mele rolling on the floor

anonim_4396
| Anonim explică:

Buna.
Da, asa este.
Nu corespunde profilului acestui site.
"Singurica, singurica?", asta am scris eu.
O zi buna.
Pa, pa.

anonim_4396
| Anonim explică:

Ok, ma bag, dar vreau sa aleg eu singur(eventual cu prietenii) domnisoarele de onoare si striptozele de la petrecerea burlacilor... dar banuiesc ca striptozele vor fi si domnisoare de onoare happy

| aliquebest98 a răspuns:

Sari si tu in bratele cuiva, flirtezi un pic si poate ai noroc.