| sk3131 a întrebat:

Hellowinking Mi se pare destul de ciudat ca eu visez unele vise ce le mai avusem cu ani in urma si le pot spune tpate detaliile si am sa va povestesc acusi unul... Dar ideea e ca eu cum am mai avut visele respective stiu ce urmeaza si visez cat visez pana ajung la o parte cand de ex trebuue sa mor si in acel moment fie ma trezesc fie imi dau seama ca e doar un vis si il pot controla... Acum o sa povestesc visul :
Deci se facea ca eran un fel de sclav al unei fantome ( mai exact cea din scary maze ) si ca eram inchis ca intr.o inchisoare nu mare unde era un copac la un moment dat fantoma pleaca si mai fac eu ce fac in vis pana cand imi dau seama ca trebuie sa vina iar fantoma atunci mi.am dat seama ca visez si am inceput sa zbor... totul in jur era alb nici.o casa cladiri... efectiv nimic decat o podea alba... in orice caz m.am indepartat de "puscaria" aceea si eram linistit. dupa ceva timp am stiut ca fantoma a ajuns la casa aia si cand nu ma gasit a tipat foarte urat... apoi am facut ce am mai vrut si s.a incheiat visul. Alte ori tot ce pot visa este negru adik caa si cumai sta in data unui perete negru si atat tongue Sau ceva legat de sfarsitul lumii xD Vise ciudatate cei drept xD. Voi patiti la fel?

2 răspunsuri:
| sk3131 explică:

Nu am probleme cu comportamentul... xD de fapt chiar sunt prea cuminte ^_^ :3

| fernandomax a răspuns:

Prietene.intotdeauna visele mai sunt si ca o alarma pentru starea ta spirituala, comunicativa, anturajul tau.toate acestea se manifesta la subconstientul tau eliberandu-se prin vise.numai sa ai grija ca mesajul viselor sa nu prinda radacini prin si in comportamentul tau.eu iti sugerez ca inainte de somn sa faci exercitii. fizice si sa adormi in abianta unei melodii de relaxare. eliberand asa mintea.