| ȘtefiȘtef a întrebat:

Hello TPU! As vrea sa imi schimb numele de utilizator. Aveti niste idei? fundita si voturi la toti!

Răspuns Câştigător
| crissmay a răspuns:

CoolGirl,:::Girl:::,JustMe,Naturally,CrazyGirl,PrettyGirl,SweetOrLove,LoveGirl...Sper ca am ajutat

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Cel mai frumos ar fi să-ţi pui numele tău.

Baftă!

| crissmay a răspuns:

Mersi pentru fundita, mie chiar imi place numele Stefaniawinking

| dyannee a răspuns:

Pai...care e numele tau real? big grin

| ȘtefiȘtef explică:

Nu imi place sa imi pun propriul nume fiinda imi urasc numele. Sorry.

| ȘtefiȘtef explică:

@ROckalipse, nu imi place. Urasc faptul ca ma cheama Stefania sadSi care mi-a dat stupid? Imi urasc numele, e treaba mea! Nu vreau sa imi pun la nume StefyC. Hm...Si cu toate astea mi-ati dat o idee...

| RockaruL a răspuns:

@AngelOfDarkness dc iti urasti numele? Lolllss O_o! Unii au nume chiar ciudate si motive sa isi urasca numele! Uh ce ai?