| DenisaNicoletaG a întrebat:

Helouuuuu! happy
Ce faceţi voi?

Câţi de aici nu sunteţi într-o relaţie? happy

26 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Single și eu.

| cristi202 a răspuns:

Din nefericire pentru intrebarea asta, sunt intr-o relatie. Din fericire, in general, e bine ca sunt. happy

| Speed99 a răspuns:

Pfoai, zbor din relatie-n relatie cum zboara albina din floare-n floare.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Speed99):

Trebuia sa pui si tu asta https://www.youtube.com/watch?v=NJ8pPD6yhKc

| Yasmin875 a răspuns (pentru Speed99):

Când am zis eu ca vreau sa ma mărit cu tine?rolling on the floorOricum nu as face-o ca știi prea multe lucruri pentru vârsta.Cred că gândești mai matur decât un bărbat de 30 de ani.Ar trebui să te înscrii la "Vrei să fii milionar".Eu sunt prea proastă pentru tine, recunosc.Mereu mă faci să mă simt inferioară.sad

| DenisaNicoletaG explică (pentru Speed99):

Înseamnă că norocul te urmează.

| RAY a răspuns:

Salut,pai ma uit cum cum ploua afara si tuna e cool, sunt liber ca pasarea cerului

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Nicio fata de pe TPU? Nimic, nimic?
Ray, ma dezamgesti!

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nimic,nimic,nimic,am termaniat-o cu relatile imaginare si conversati virtuale =pierdere de timp, te dezamagesc, asta e

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Erai don juan -ul situluirolling on the floor

| RAY a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Las ca asa e mai bine, mai bine ceva real daca e, decat multe virtuale si nimic

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

Te sustin! happy

| RAY a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Wow ce onoare pe mine

| DenisaNicoletaG explică (pentru RAY):

O super onoare...

| ShaOfHatred a răspuns:

Eu -_-
Multumesc ca mi-ai reamintit

| DenisaNicoletaG explică (pentru ShaOfHatred):

Pentru nimic.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Lacrima.

| Yasmin875 a răspuns:

Eu nu mai sunt de câteva luni.Am avut vreo 5 relații până acum.Nu stiu de ce în fiecare an mă îndrăgostesc de alt băiat.straight faceEu nu cred că o să mă mărit niciodată că imediat mă plictisesc de bărbatul meu și apoi trebuie să divorțez de el sau să-mi caut un amant, de fapt mai mulți ca sunt foarte schimbătoare.straight face

| Speed99 a răspuns (pentru Yasmin875):

Pai ce ne facem, Delia? N-ai spus tu ca vrei sa te casatoresti cu mine? Sau vrei relatie d-aia deschisa?

| DenisaNicoletaG explică (pentru Yasmin875):

Atunci... ce să zic, umblă din floare în floare, încearcă toate aromele.

| Andreeas_Andreeas_1997 a răspuns:

Eu sunt single

| Tiger7777 a răspuns:

Still single. Why, God, why?

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Sunt singur