| anonim_4396 a întrebat:

Help! Acu o luna am trimis cnp la 211 pentru a primi sms nelimitat pe Orange si m-am inscris in Orange Young! Cum pot sa fac sa nu renunt la optiunea asta! sa nu mai fiu in Orange young si sa nu mai am sms-urile alea nelimitat? specific ca vreau sa imi activez o optiune cu minute si mesaje si imi zice ca am deja o optiune actva si nu pot activa pentru ca sunt incompatibile! ce fac?

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Te rugam sa ne spui intr-un mesaj privat numarul tau de telefon si combinatia de optiuni de care vrei sa beneficiezi. Verificam noi daca sunt compatibile si revenim cu un raspuns.
O zi buna,
Orange Helpers

| SunnyDay88 a răspuns:

E mai simplu sa suni la ei si sa le ceri sa o dezactiveze. daca nu. poti sa o dezactivezi tu. pur si simplu te duci si urmaresti pasii potr activare numai ca la final va zice sa o dezactivezi si gata.

| daniela995 a răspuns (pentru SunnyDay88):

Eu vreau sa nu mai fiu inscrisa in Orange young! atunci cand mam inscris am dat un sms la 211 cu cnp meu si mi sa activat mesaje nelimitat si am fost inscrisa automat in Orange Young! Acuma vreau sa renunt la mesajele nelimitate!

| SunnyDay88 a răspuns (pentru daniela995):

Cand ai sa faci 26 de ani nu vei mai fi inscrisa. insa poti sa fii fara ca acest lucru sa te afecteze in vreun fel. asa ca fapt divers ofertele la Orange young sunt muult mai avantajoase decat celelalte.dar tu iti poti activa una de oriunde vrei, sau poti sa nu ti activizi nimic. sa fii in Orange young nu inseamna nimic diferit decat ca mai ai o gama de oferte pe langa cele clasice care sunt mai avantajoase.

| Bogdana_Ionela_2000 a răspuns:

Sau poti foarte simplu sa : Dai la *100#, apoi 1 Contul meu; de acolo dai la 3 Optiuni active. Daca ai vreo optiune activa dai la ea si iti apare dezactivare Sper ca te-am ajtat!