| Georgiana0505 a întrebat:

Help me! :3 Eu vorbind cu un coleg nou de clasa care mi se pare dragut si vreau sa-l abordez pe facebook:
Eu:Ceau(el vede mesajul, dar nu raspunde).
Dupa o ora
Eu:Scuze de deranj. Nu o sa te mai deranjez.
El:Nu ma deranjezi.
Eu:Nu. straight face De aceea nu raspunzi. Te plictisesc, stiu oh go on. Asa sunt eu.
El:?
nu inteleglaughing
Eu:laughing Deci. Motivul pentru care nu mi-ai raspuns e pentru ca te plictisesc. Stiu oh go on. Nu pot sa fiu amuzanta zilnic oh go on. Si, sincer, nici nu-ti cer sa vorbesti cu mine cu de-a sila.
El:Ma plictisestilaughing)
Eu:Stiulaughing Si imi place ca esti sincer.
El:Ai inteles gresit
Eu: Lumineaza-ma atuncilaughing
El:nu ziceam de partea aia de sus unde ai scris Motivul pentru care nu mi-ai raspuns e pentru ca te plictisesc
laughing
Eu:dar?laughing
te plictisesc in general, aia fiind si la scoala, nu?
laughing
El:laughing
Eu:Astept sa raspunzi laughing
El:Motivul pentru care nu mi-ai raspuns e pentru ca te plictisesc
ceau
lasa-ma cas obosit
ceau
vb
maine
ca nu ne intelegem prea bine

iar eu am ramas masca... ce vrea sa zica? nu am inteles nimic din ce a zis.voi ce ati inteles?rolling on the floor Funda! :*

3 răspunsuri:
| defapteunuexist a răspuns:

Vrea sa iti spuna ca nu il plictisesti dar nu se exprima corect.

| Georgiana0505 explică (pentru defapteunuexist):

Dar atunci de ce a scris : ma plictisesti? vroia sa scrie : Nu ma plictisesti?

| defapteunuexist a răspuns (pentru Georgiana0505):

Incerca sa te intrebe de ce spui ca il plictisesti.