| AndreiHELPme a întrebat:

Help TPU. am o prietena si la inceput pot spune ca era innebunita dupa mine dar acum cand vreau sa vorbesc cu ea pe mess nu imi raspunde sau imi zice sa o las asta inseamna ca nu are chef de mine. Asa intrebarea este cum fac sa ma placa din nou ce e de facut? p. s: nu pot sa ma intalnesc cu ea in orasi stam in orase diferite!

1 răspuns:
| MicutSul_MihaitSa_1990 a răspuns:

Iti recomand sa o simpatizezi, ex:Spune`i ca e frumoasa, ca are ochi frumosi, etc. Daca stati in orase diferite asta ar fi cam greu. Eu asta am facut, bft. a sh app, ai rabdare happy