| anonim_4396 a întrebat:

Help, urgent!
Deci am cumparat o figurina din ipsos ( sau ce o fi e ceva alb si fragil ).
Cand am venit de la scoala, mi-am asezat ghiozdanul pe masa iar figurina ne fiind pusa bine a cazut si s-a spart. Ce fac?
Trebuie sa fie lipita repede imi trebuie pana luni la desene!
Funda!

Răspuns Câştigător
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Încearcă cu ipsos alb, dar trebuie să lucrezi repede cu el pentru că se usucă rapid. După ce ai lipit și ai finisat, lasă statueta să se usuce complet.
Mari succese și o zi cu zâmbet!

1 răspuns:
| ruPfashu a răspuns:

Picatura cand lipeste, nimic nimic nu dezlipeste! big grin