| Sheisshe a întrebat:

Hey! Am instalat YouTube Download varianta noua,dar cand ascult,imi intra in bs player dar eu vreau in Winamp.Dar daca le bag in lista de Winamp, pur si simplu trece peste.Si am sters bs player-ul si acum imi baga in ceva cu windows medialaughing).Cum fac sa le ascult in Winamp?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da click dreapta pe o melodie si te duci cu mouse-ul fara sa dai click, in dreptul -> Open with -> acum da click jos de tot unde scrie -> Choose programe, in fereastra care se deschide da click pe -> Winamp si bifeaza casuta cu " Always use the selected program to open tha cand of file" si click -> OK.
Acum toate melodiile se vor deschide cu Winamp.
Bafta!

| Amilik a răspuns:

Trebuie sa intri in Default Programs si sa selectezi pentru formate mp4(sau in formatul pe care l-ai ai downloadat tu) Winamp ca program de deschidere.
Start-Control panel-Programs-Default Programs-Associate a file type or protocol with a program-dai click pe numele extensiei care te intereseaza si ii schimbi programul cu care sa se deschida.