| DoarUnCopil a întrebat:

Hey. Am intrat pe un forum si acolo erau mai multe persoane care vorbeau despre fetele ce au sani foarte mici ( cupa A). Multi dintre ei spuneau ca este gay sa faca sex cu o fata ce are sani asa mici si ca mai degraba ar face cu un barbat cu implanturi x. x. Si eu am sani foarte mici si chestia asta chiar ma supara. Am impresia ca nimeni nu ma place. Voi ce parere aveti despre asta?

Răspuns Câştigător
| SameMistake a răspuns:

Daca ai incredere in tine si te simti bine in pielea ta, baietilor nu le va pasa nici macar putin de defectele tale. Simte-te frumoasa si sexy si asa te vor vedea si ei. Sunt foarte multe femei cunoscute, vedete, actrite care au sanii mici.
Un barbat care te iubeste cu adevarat, te va iubi exact asa cum esti si iti va aprecia fiecare calitate si fiecare defect. Femeile nu sunt sexy numai prin sanii lor, au o multime de trasaturi care ii atrage pe barbati. Dar increderea in tine este cea mai de pret. Simte-te puternica! Pentru ca ai de ce! Esti fata si ai cu ce fi puternica! Am cunoscut multe fete adorate poate chiar de baieti/barbati care nu aveau sani deloc. Erau sexy prin felul in care se miscau, picioarele lor, gestica, mimica, expresia fetei, aproape orice poate fi sexy la o fata. Dar trebuie sa stii sa te simti bine in proprii tai pantofi.
Numai bine!

7 răspunsuri:
| NuamnumesuntANM a răspuns:

O prostie zisa de niste han********care nu au ce sa faca sau nu aveau ce sa faca mie imi plac fetele cu sanii micilaughing... a da si ti se pare ca nu te place nimeni ca nu-i asalaughing

| Cosmotel a răspuns:

Cica este gay rolling on the floor
mici si saltareti big grin
fiecare cu preferintele lui. eu vreau doar un chip frumos. tongue

| MissDyDee a răspuns:

Si eu am sanii foarte mici si totusi am gasit pe cineva cu care sa-mi formez o relatie stabila..deci asta nu e nici un fel de problema..si cine a spus ceea ce a spus sa o faca ei cu un barbat cu implanturi sa vedem daca le placehappy...nu iti mai face tu probleme din cauza asta ca si eu imi faceam dar cand va fi momentul potrivit vei gasi barbatul care sa te placa exact asa cum esti... te pup si numai pleca urechea la astfel de vorbehappy

| DoarUnCopil explică (pentru MissDyDee):

Imi poti spune te rog cati ani ai? :s

| MissDyDee a răspuns (pentru DoarUnCopil):

Da. 20happy

| Adele29 a răspuns:

Cand o sa se indragosteasca un baiat de tine fifi sigura ca te va iubi pentru ceea ce esti pentru personalitatea ta si calitatile tale. Iar cei care au zis asta sunt niste nesimtiti ca doar nu sunt impreuna cu sanii la o fata.

| vanesaandra a răspuns:

Sa sti ca si eu am avut sani mici la vreau 12 ani poate ca atunci cand ei creste mai mare iti vor creste si sani