| Laly_4113 a întrebat:

Hey, am nevoie putin de ajutor.Seara cand trebuie sa ma culc sta mama la calculator, am veioza aprinsa si o jucarie.Eu am o mica problema cu intunericul fiindca imi imaginez tot felul de chestii oribile(nu din povesti sau filme de groaza ci din chestii normale sau in intuneric imi imaginez din jucarii de exemplu alte forme ciudate). Nu e problema ca nu pot sa dorm in intuneric ca dupa ce am adormit dorm bustean. Dar as vrea sa nu mai stea mama la calculator si sa ma pot culca si eu singura fara sa imi stea gandul la toate tampeniile(am o imaginatie foarte bogata). Ma puteti ajuta va rog cu un sfat si va rog cei care n-au altceva de facut decat sa comenteze urat sa nu se sinchiseasca sa-mi raspunda. Dau fundita la cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Romancutza a răspuns:

Si eu am aceeasi problema pe intuneric, incearca sa vorbesti cu mama ta, poate se muta sau poate ca va lucra inainte ca tu sa adormi, dar pentru un somn linistit fara imaginatii uite:http://www.euforia.tv/stiri_475/5_cai_de_a_adormi_mai_repede.html