| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy am o intrebare. De acum mai mult timp incep sa simt ca ma sufoc, de parca uit cum sa respir si desi pot sa trag aer in plamani am senzatia ca nu as putea sa respir. Stiu ca prima data cand am patit asta incercam sa dorm si stiu ca am adormit si ca peste cateva minute m-am trezit si mi-am zis ca daca nu puteam sa respir as fi murit. Ma gandesc poate ca ar fi posibil si pentru ca in mare parte din timp respir constient. Cateodata simt ca imi e greu sa imi mentin respiratia, avand in vedere ca trebuie sa respir, pentru ca simt ca imi e prea somn pentru asta in ciuda faptului ca nu ma fortez sau ceva.
Poate are legatura cumva cu faptul ca imi e greu sa inghit? Simt ca trebuie sa mestec foarte minutios chestiile ca altfel nu le pot inghiti iar atunci cand mananc cateodata am in minte faptul ca avand in vedere ca nu am inghitit bine, daca ar fi un cutremur sau ceva mi-ar sta pe gat si nu as mai putea respira :") trebuie sa recunosc, mancatul nu mai are asa gust bun.
Eu as spune ca e totul in mintea mea, dar care ar putea fi cauzele?

2 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Mergi la medic daca nu te simti bine

| gemeni6226 a răspuns:

Problema asta cere rezolvare medicala.Te invit sa mergi la medicul de familie.