| Noemy99 a întrebat:

Hey...am o intrebare mai ciudata... din cate stiu eu arabi pot avea mai multe sotii nu? femeilea acelea sunt ceva rude intre ele duopa ce se casatoresc cu acel barbat? colege de harem sau ce?

3 răspunsuri:
| zahre a răspuns:

Devin niste,, surori,, Isi spun una alteia,, surioara,,.

| selenabrunetik a răspuns:

Singurul lucru pe care il stiu, e ca un barbat arab poate avea mai multe sotii doar daca este destul de bogat cat sa le asigure un trai bun fara lipsuri, ca prima sotie are cele mai multe drepturi si ca ea trebuie sa fie de acord daca el isi mai ia sau nu si alte sotii. cumva ai intalnit un barbat arab? stii unii sunt chiar obsedati sexual

| Noemy99 explică (pentru selenabrunetik):

Nu am intalnit vreun barbat arab..era doar o intrebare din curiozitate big grin